Subcontracting Trade Fair

For Visitors


3PLogistiikka Satakunta Oy
PORI/Finland
Section C 740
Ab Ess-Ma Oy
ALA-ÄHTÄVÄ/Finland
Section C 520
ADE Oy
TURKU/Finland
Section E 1132
Adiabatix Oy
VAASA/Finland
Section E 1118
Aikolon Oy
OULU/Finland
Section C 524
Aisikon Oy
ÄHTÄRI/Finland
Section E 1022
Alavuden Kehitys Oy
ALAVUS/Finland
Section C 704
Alexandria Pankkiiriliike Oyj
TAMPERE/Finland
Section U 7
Aliaxis Utilities & Industry AB
SPÅNGA, Sweden/Sweden
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Section D 120
Alma Talent Oy
HELSINKI/Finland
Section A 100
Alpro Ky
YLÄMYLLY/Finland
Section A 308
ALTEN Finland
RAAHE/Finland
Section C 304
Alufer Oy
KUVANSI/Finland
Section A 702
Alumeco Finland Oy Ab
TURKU/Finland
Section A 520
Alvarin Metalli Oy
KARVIANKYLÄ/Finland
Section A 442
Amateks SIA
OLAINE, Latvia/Latvia
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Muut tuotteet ja palvelut
Section E 416
Aqua Clean Oy
ESPOO/Finland
Section A 118
Arr-Systems Oy
OTANMÄKI/Finland
Section C 1252
Artekno Oy
KANGASALA/Finland
Section C 802
Arttim Oy
TUOMIOJA/Finland
Section C 449
Arvo Piiroinen Oy
SALO/Finland
Section A 1021
Aspocomp Group oyj
ESPOO/Finland
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Palvelut
Section C 1100
Astex Gear Oy
LAPPEENRANTA/Finland
Section A 1350
Auran kunta Auranmaan Yrityspalvelut
AURA/Finland
Section C 1230
Auran kunta Auranmaan Yrityspalvelut
AURA/Finland
Section C 606
Averfin Oy
PORI/Finland
Section E 124
Avertas Robotics Oy
TURKU/Finland
Section E 1020
Avertas Robotics Oy
TURKU/Finland
Section E 219
B&B TOOLS Holding FI Oy
VANTAA/Finland
Section D 206
Baltic Steelarc OÜ
ANTSLA, Estonia/Estonia
Section A 722
Barona Teollisuus Oy
HELSINKI/Finland
Section E 808
Belki Teknik ApS
RØDKÆRSBRO, Denmark/Denmark
Section E 610
Bendex AB
HYLTEBRUK, Sweden/Sweden
Section C 1142
Best Line Oy
VARKAUS/Finland
Section A 1118
Bestpak Oy
KIHNIÖ/Finland
Section E 709
Bjorn Thorsen A/S
HELLERUP/Denmark
Section E 506
BK Trading
KLAUKKALA/Finland
Section D 301
Blastjet Oy
HÄMEENKYRÖ/Finland
Section D 290
Botnia Bolt Ab Oy
KRISTIINANKAUPUNKI/Finland
Section E 402
BusinessOulu
OULUN KAUPUNKI/Finland
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
ICT
Section C 647
CADCAM-yhdistys ry, Valokynä
JYVÄSKYLÄ/Finland
Section A ULA
CadWorks Oy
JÄRVENPÄÄ/Finland
Section C 819
Camara de Comercio e Industria de Alava
VITORIA-GASTEIZ (ÁLAVA), Spain/Spain
Section A 1106
Camara de Comercio e Industria de Alava
VITORIA-GASTEIZ (ÁLAVA), Spain/Spain
Section C 1017
Camteam Oy
KAARINA/Finland
Section C 1052
Carl Zeiss Oy
VANTAA/Finland
Section C 110
Carlo Casagrande & Co Oy
HELSINKI/Finland
Section C 220
Casemet Oy
MIKKELI/Finland
Section A 541
CCustom Oy
ORIMATTILA/Finland
Section D 132
Cebotec Oy
PERÄLÄ/Finland
Section C 1128
CEFALUX AUTOMATION
VITORIA-GASTEIZ, Spain/Spain
Tuotantomenetelmät
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
ICT
Section C 1017
CeNiC Finland Oy
TAMPERE/Finland
Section D 199
Centria Tutkimus ja Kehitys
YLIVIESKA/Finland
Section C 240
Centria Tutkimus ja Kehitys
YLIVIESKA/Finland
Section C 1118
Centria Tutkimus ja Kehitys
YLIVIESKA/Finland
Section E 119
Centria Tutkimus ja Kehitys
YLIVIESKA/Finland
Section A 242
Centria Tutkimus ja Kehitys
YLIVIESKA/Finland
Section C 113
Centria Tutkimus ja Kehitys
YLIVIESKA/Finland
Section C 1101
CFU - Center for underleverandører
HERNING, Denmark/Denmark
Organisaatiot
Section E 502
CGI Suomi Oy
TURKU/Finland
Section C 923
CNC Maint-Tech Oy
KERAVA/Finland
Section D 120
CNC SAAN
Riga, Latvia/Latvia
Tuotantomenetelmät
Section E 416
CNC ServiceCenteri Oy
PORI/Finland
Section C 740
Coating Tech Oy
VANTAA/Finland
Section C 113
Combi Works
HELSINKI/Finland
Section A 233
COMPAREX Finland Oy
HELSINKI/Finland
Section E 202
Creo Center Oy
VANTAA/Finland
Section C 1003
CzechInvest
PRAGUE, Czech Republic/Czech Republic
Palvelut
Organisaatiot
Section A 1008
Damstahl Oy
HÄMEENLINNA/Finland
Section E 530
Defour Oy
TURKU/Finland
Section C 847
Delfoi Oy
ESPOO/Finland
Section E 211
Detector Oy
TURKU/Finland
Section E 1020
Digitekno Oy
NUMMELA/Finland
Section C 401
DITTON Driving Chain Factory
DAUGAVPILS, Latvia/Latvia
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Section E 416
E.H.A-Pelti Oy
MERIKARVIA/Finland
Section C 740
E.S. Lahtinen Oy
KOURA/Finland
Section A 918
Eddi Bressan Di Bressan Marco & C. SAS
CORMONS (GO), Italy/Italy
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Section C 717
Ekin Muovi Oy
VIRTASALMI/Finland
Section A 1118
Ele-Products Oy
TYRNÄVÄ/Finland
Section A 615
Electro-Hill Oy
ESPOO/Finland
Section D 312
Electronic House UAB
VILNIUS, Lithuania/Lithuania
Tuotantomenetelmät
Muut tuotteet ja palvelut
Section D 110
Elektrorakenne Oy
TUUSULA/Finland
Section C 150
Elkome Group Oy
HYVINKÄÄ/Finland
Section A 1209
Elmo Design Oy
SALO/Finland
Section D 384
Elprintta Oy
LAHTI/Finland
Section E 810
Elsor Oy
SUONENJOKI/Finland
Section A 641
Eltete TPM Oy
LOVIISA/Finland
Section D 13
Embassy of the Republic of Poland Trade and Investment Promotion Section
HELSINKI/Finland
Organisaatiot
Section E 721
EnergyVaasa
VAASA/Finland
Section E 402
Epsira Oy
SASTAMALA/Finland
Section C 550
Esbecon Oy
NUMMELA/Finland
Section C 401
Eskomatic Oy
TURKU/Finland
Section C 649
Essentra Components
HELSINKI/Finland
Section C 602
Estelaxe OÜ
VÕRU MAAKOND, Estonia/Estonia
Section E 229
Eurokubas UAB
DAUGAI, Lithuania/Lithuania
Tuotantomenetelmät
Muut tuotteet ja palvelut
Section D 110
Fanmet Oy
YLÄNE/Finland
Section C 606
FANUC Nordic AB, filial i Finland
VANTAA/Finland
Section D 237
Favorit Tuote Oy
KAUTTUA/Finland
Section E 512
Ferob Oy
PORI/Finland
Section E 219
Festo Oy
VANTAA/Finland
Section D 340
Feteco Oy
JOENSUU/Finland
Section A 204
Filter Partner Oy
HALIKKO AS/Finland
Section D 384
Fin-Machining Oy
LEHMO/Finland
Section A 301
Fineltec Oy
HELSINKI/Finland
Section E 804
Finnblast Oy
REVONLAHTI/Finland
Section C 221
Finncont Oy
VIRRAT/Finland
Section A 109
FinnEPS Oy
KOKEMÄKI/Finland
Section C 740
Finnish-Italian Chamber of Commerce
HELSINKI/Finland
Section D 197
Finnritilä
IISALMI/Finland
Section A 1036
Finnsiirto Oy
RAISIO/Finland
Section U 1
Finse Oy
LIEVESTUORE/Finland
Section C 222
Fiskars Finland Oy Ab
BILLNÄS/Finland
Section A 105
FMS-Tools Oy Ab
HELSINKI/Finland
Section D 2
Formet Oy
FORSSA/Finland
Section C 220
Forssan Levy Oy
FORSSA/Finland
Tuotantomenetelmät
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Muut tuotteet ja palvelut
Section C 101
Forssan Yrityskehitys Oy
FORSSA/Finland
Section C 101
Franz Gottwald Oy
VANTAA/Finland
Section D 174
Fundigex
BILBAO, Spain/Spain
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Organisaatiot
Section A 1106
FXB-Niemet Oy
HYVINKÄÄ/Finland
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Palvelut
Section A 332
Gidetec Oy
TAMPERE/Finland
Section E 722
Gistele Oy
TURKU/Finland
Section A 441
Global Colors
ESPOO/Finland
Section E 224
Global Supplier Stockholm AB
NACKA, Sweden/Sweden
Tuotantomenetelmät
Section A 141
Grönblom Oy Ab Kiinnitystekniikka
HELSINKI/Finland
Section C 110
Grönblom Oy Ab Teollisuustarvike
HELSINKI/Finland
Section C 110
Grönblom Oy Ab Työstökoneet
HELSINKI/Finland
Section C 110
GUNNARS TRÅD AB
HILLERSTORP, Sweden/Sweden
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Section C 424
HAI A/S Horsens
HORSENS, Denmark/Denmark
Tuotantomenetelmät
Section E 602
Halikon Kumipalvelu Oy
SALO/Finland
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Palvelut
Section A 543
Hallaworks Oy
RAUMA/Finland
Section C 821
HansaWorld Finland Oy Ab
ESPOO/Finland
Section E 713
HANZA GROUP
STOCKSUND, Sweden/Sweden
Section A 126
Harri Haavikko Oy
MIKKELI/Finland
Section A 541
Hartman Rauta Oy
VAASA/Finland
Tuotantomenetelmät
Palvelut
Section A 1036
Hasco Nordic
PORI/Finland
Section C 220
Hautalahden Metallityö
TÖYSÄ/Finland
Section C 704
Helapala Oy
TESJOKI/Finland
Section C 220
HelaSteel Oy
LAPUA/Finland
Section C 950
Hellmanin Konepaja Oy
HELSINKI/Finland
Section A 527
Henkel Norden Oy
VANTAA/Finland
Section E 806
Hetitec Oy
PIRKKALA/Finland
Section C 719
Hilamet Oy
YLIHÄRMÄ/Finland
Section C 619
Hindustan Pressings P. Ltd
PUNE, India/India
Section C 703
Hiomapojat Oy
ORIMATTILA/Finland
Section D 132
Hissmekano Estonia OU
TALLINN, Estonia/Estonia
Section D 220
Holmberg Cases Oy
TORNIO/Finland
Section A 136
Honpumet Oy
SASTAMALA/Finland
Section A 1032
HSJ-Products
LILLBY/Finland
Section A 1112
HT Hi Tech Polymers Oy
SASTAMALA/Finland
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Section A 1203
Hydoring Oy
KYRÖ/Finland
Section C 1230
Hydromarket Oy
KERAVA/Finland
Section C 1248
Hyrles Oy
LOHJA/Finland
Section C 503
Identoi Oy
OULU/Finland
ICT
Palvelut
Muut tuotteet ja palvelut
Section C 647
Iisalmen Teollisuuskylä Oy
IISALMI/Finland
Section A 1118
Ikari Steel Oy
KURIKKA/Finland
Section U 8
Imatran Teräsvalmiste Oy
IMATRA/Finland
Section A 1350
Industrial Trading Helsinki Oy
ESPOO/Finland
Section A 833
Indutek Oy
ESPOO/Finland
Section E 1128
Innomac Oy
TURKU/Finland
Section E 1020
INOX
PYHÄJOKI/Finland
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Section A 643
Insinööriliitto IL ry
HELSINKI/Finland
Section D 272
Insta Automation Oy
TAMPERE/Finland
Section E 411
Intertrafo Oy
TURKU/Finland
Section C 250
Intolog Tampere
YLÖJÄRVI/Finland
Section A 602
Intopalo Oy
TAMPERE/Finland
Section C 426
IOT
LEMPÄÄLÄ/Finland
Section C 220
IS-Vet Oy
IISALMI/Finland
Section A 1118
Italian Trade Commission-ICE
STOCKHOLM, Sweden /Sweden
Organisaatiot
Section C 1047
Jacquet Finland Oy
HYVINKÄÄ/Finland
Section A 732
Jakamo Osakeyhtiö
SEINÄJOKI/Finland
Section A 918
Janakkalan Teollisuusalueet Oy
TURENKI/Finland
Section C 220
Janavalo Oy
TURENKI/Finland
Section A 418
Jarmeta Oy
LAHTI/Finland
Section D 132
Jarte Steel Oy
TÖYSÄ/Finland
Section C 1016
Jauda
RIGA, Latvia/Latvia
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Palvelut
Section A 434
JKS Product Ltd
YLIVIESKA/Finland
Section D 1
JLX Industry Oy
RAUMA/Finland
Section A 830
Jokke-Koneistus Oy
ÄHTÄRI/Finland
Section C 1016
Jonelec Oy
KANGASALA/Finland
Section E 1124
Jormet Oy
JOROINEN/Finland
Section A 1118
Jotel Oy
KANGASALA/Finland
Section E 1124
Jotun Sverige AB
VÄSTRA FRÖLUNDA, Sweden/Sweden
Section A 702
Jousteel Oy
JOUTSENO/Finland
Section A 1350
JTA-Connection Oy
TAMPERE/Finland
Section E 219
Juha Rantanen Oy
SALO/Finland
Section D 19
Juha Tuomainen Oy
TAMPERE/Finland
Tuotantomenetelmät
Section C 124
Järvi-Pohjanmaan Yrityspalvelu Oy
ALAJÄRVI/Finland
Section C 409
Järviseudun koulutuskuntayhtymä JAMI
LAPPAJÄRVI/Finland
Section C 522
K.MET AS
KÕMSI, Estonia/Estonia
Section A 1440
Kalustemuovi Virtala Oy
LAHTI/Finland
Section D 132
Kangasalan kunta
KANGASALA/Finland
Section U 16
Kangasalan kunta / elinkeinotoimi
KANGASALA/Finland
Section E 1124
Kankaanpää Works Oy
KANKAANPÄÄ/Finland
Section A 1002
Kassimatti Oy
HUITTINEN/Finland
Section D 20
Kauhavan kaupunki
KAUHAVA/Finland
Section C 930
Kauppayhtymä Ujanen Oy
YLÖNKYLÄ/Finland
Section C 925
Kellokosken Koneistus Oy
KELLOKOSKI/Finland
Section A 903
Kerko Ky
MARTTILA/Finland
Section C 1230
Keyway Oy
TAMPERE/Finland
Section C 947
KiiltoClean Oy
TURKU/Finland
Section E 119
Kilkanen Oy
HELSINGBY/Finland
Section E 1118
KNK Mefab Ltd
RIGA, Latvia/Latvia
Section E 416
Koivunen Oy
HELSINKI/Finland
Section A 435
Kokkolan Laser Steel Oy
KOKKOLA/Finland
Section C 810
Kokkolanseudun Kehitys Oy KOSEK
KOKKOLA/Finland
Section C 810
Koneistustyö Heikkilä Oy
SASTAMALA/Finland
Section A 1032
Konepaja Enne Oy
TAMPERE/Finland
Section C 502
Konepaja Santalahti Oy
URJALA/Finland
Section A 803
Konepalvelu Osa
TURKU/Finland
Tuotantomenetelmät
Muut tuotteet ja palvelut
Section E 1020
Kotka Power Tech Oy
KOTKA/Finland
Section A 737
KTR Finland Oy
ESPOO/Finland
Section C 1257,U9
Kvalitest Nordic Oy
JYVÄSKYLÄ/Finland
Muut tuotteet ja palvelut
Section C 1101
Kyrel Oy
KYRÖSKOSKI/Finland
Section C 410
L & L Mechatronics Oy
LOHJA/Finland
Tuotantomenetelmät
Muut tuotteet ja palvelut
Section C 1140
Laitila Coating Oy
LAITILA/Finland
Section C 749
Laitilan kaupunki
LAITILA/Finland
Section C 749
Lamipress
MONTE SAN PIETRO (BO), Italy/Italy
Tuotantomenetelmät
Muut tuotteet ja palvelut
Section C 1047
Lapi MT AS
VÕRU MAAKOND, Estonia/Estonia
Section E 229
Lapuan kaupunki Yrityskeskus
LAPUA/Finland
Section C 950
Laser Marking Eloquense Finland Oy
HALIKKO AS/Finland
Section D 384
Lasercom AB
HAPARANDA, Sweden/Sweden
Section A 816
Laserkeskus Oy
LAITILA/Finland
Section U 5
Leinolat Group
VAASA/Finland
Section E 1118
Lempäälän kunta
LEMPÄÄLÄ/Finland
Section E 630
Lenovo Finland
ESPOO/Finland
Section E 202
Levypyörä Oy
NASTOLA/Finland
Section D 132
Lithuanian Confederation of Industrialists
VILNIUS, Lithuania/Lithuania
Organisaatiot
Section D 110
Logistikas Oy
RAUMA/Finland
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Muut tuotteet ja palvelut
Section D 12
LST Production Oy
TURKU/Finland
Section E 1020
Länsihydro Oy
PORI/Finland
Section A 935
MA.BO.srl
CORREGGIO (RE), Italy/Italy
Tuotantomenetelmät
Section C 1047
Maint-time Oy
RAAHE/Finland
Section C 449
Maker3D Oy
HELSINKI/Finland
Section C 713
Makotec Oy
OULU/Finland
Section C 220
Marmors Ltd.
LATVIA/Latvia
Section E 416
Masa Metalli Oy
TÖYSÄ/Finland
Section C 1016
Masijet Oy
KEMPELE/Finland
Section D 200
Masor Works Oy
NOKIA/Finland
Section A 342
Materflow Oy
LAHTI/Finland
Section E 1000
Mecprotec Oy
RAISIO/Finland
Section C 809
Mecra Oy
LOHJA/Finland
Section A 1442
MekSystems Oy
HELSINKI/Finland
Section E 202
Melsen Tech AS
AALBORG SV, Denmark/Denmark
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Section E 603
Mercamer Oy
VANTAA/Finland
Section D 178
Merikarvian LVI-Tuote Oy
MERIKARVIA/Finland
Section C 740
Mertala Innovations Oy
SULKAVA/Finland
Section C 420
Metalli Järvelä Oy
KAUSTINEN/Finland
Section A 745
Metallisorvaamo M.Hakala Oy
KOUVOLA/Finland
Section C 1010
Metallituote Summanen Oy
LAHTI/Finland
Section A 220
Metallityöliike Juholat Oy
YLÖJÄRVI/Finland
Section A 602
Metalo valdymo projektai UAB
KLAIPEDA, Lithuania/Lithuania
Tuotantomenetelmät
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Muut tuotteet ja palvelut
Section D 110
Micro-Epsilon Sensotest Ab
VANTAA/Finland
Section D 338
Mikkelin kehitysyhtiö Miksei Oy
MIKKELI/Finland
Section A 541
Millcomp Oy
PIHTIPUDAS/Finland
Section A 111
Milltamo Oy
YLÖJÄRVI/Finland
Section A 602
Milltech
ZOLA PREDOSA, Italy/Italy
Section C 1047
Mitutoyo Scandinavia AB Finnish Branch
PIRKKALA/Finland
Section D 354
MK-Controls Oy
KANGASALA/Finland
Section A 132
MP-Opsatin Oy
NUMMELA/Finland
Section C 401
MPK-Import OÜ
TALLINN, Estonia/Estonia
Section C 815
MSK Cabins Oy
YLIHÄRMÄ/Finland
Tuotantomenetelmät
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Section A 518
MYCESA
VITORIA-GASTEIZ, Spain/Spain
Tuotantomenetelmät
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Muut tuotteet ja palvelut
Section C 1017
Mäkelä Alu Oy
LUOMA-AHO/Finland
Section A 818
Nemesio Zubia Sa
OÑATI, Spain/Spain
Section A 1106
Nokian NPT Oy
TAMPERE/Finland
Section A 722
Nord-Lock Finland Oy
HELSINKI/Finland
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Section A 730
Novotek Oy
VANTAA/Finland
ICT
Muut tuotteet ja palvelut
Section E 620
NS Group
OUTOKUMPU/Finland
Section A 216
Oerlikon Balzers Sandvik Coating Oy
PIRKKALA/Finland
Section C 220
Oplatek Group Oy
LEPPÄVIRTA/Finland
Section A 1118
Opteam
HELSINKI/Finland
Section E 808
Orima-Tuote Oy
ORIMATTILA/Finland
Section D 132
Orimattilan kaupunki
ORIMATTILA/Finland
Section E 1000
Ovako Metals Oy Ab
TAMPERE/Finland
Section A 1030
Oy All-Plast Ab
HEINÄVAARA/Finland
Section A 331
Oy C. Lindholm Engineering Ab
TAMMISAARI/Finland
Section C 817
Oy Darekon Ltd
KLAUKKALA/Finland
Section C 1250
Oy Finn-Gamec Ab
ESPOO/Finland
Section C 601
Oy Impomet Ab
TAMPERE/Finland
Section A 721
Oy Kontino Ab
VANTAA/Finland
Section A 1310
Oy Laakeri-Center Ab
HELSINKI/Finland
Section E 821
Oy Leimec Ab
VAASA/Finland
Section E 1118
Oy Mapromec Ab
MUSTASAARI/Finland
Section E 402
Oy Meyer Vastus Ab
MONNINKYLÄ/Finland
Section A 717
Oy Unilink Ab
HELSINKI/Finland
Section E 712
Oy Varax-Products Ab
ÄHTÄVÄ/Finland
Section A 817
PDSVision Oy
Tampere/Finland
Section C 432
Pelaser Oy
KUORTTI/Finland
Section A 340
Pertinax Oy Ab
SALO/Finland
Section C 220
Petäjäveden Metalli Oy Ab
PETÄJÄVESI/Finland
Section C 222
Phoenix Contact Oy
VANTAA/Finland
Section D 196
Pinty Plus Finland
UUSIKAUPUNKI/Finland
Section C 220
Pipu Ky
LEMPÄÄLÄ/Finland
Section E 630
Plastep Oy
KUORTTI/Finland
Section A 1320
Plastoco Oy Ab
PORVOO/Finland
Section C 708
Plieno fortas JSC
SIAULIAI, Lithuania/Lithuania
Tuotantomenetelmät
Section D 110
PNR Nordic AB
GUSTAVSBERG, Sweden/Sweden
Section D 128
Pohjanmaan Expo Oy
VAASA/Finland
Section E 402
Pohjanmaan Rakennuspelti Oy
SEINÄJOKI/Finland
Section A 918
Pohjolan Yhtyneet Metallintuojat Oy
VANTAA/Finland
Section C 723
Polar Metalli Oy
KEMINMAA/Finland
Section E 619
Polarputki Oy
HELSINKI/Finland
Section A 516
Premekon Oy
JOUTSENO/Finland
Section A 819
Premetec Oy
OUTOKUMPU/Finland
Section A 216
Printocent
OULU/Finland
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Section C 647
Pro Door Kone Jare Oy
LAUKAA/Finland
Section U 15
Progressive stamping solutions UAB
Lithuania/Lithuania
Tuotantomenetelmät
Section D 110
Pulmaton
LAITILA/Finland
ICT
Section C 749
Putkiaivot Oy
SALO/Finland
Section E 126
Putkityökalu Oy
PORVOO/Finland
Section A 544
Pälkäneen kunta
PÄLKÄNE/Finland
Section E 1124
QTec Engineering Oy
KANGASALA/Finland
Section E 630
R-Taso Oy
RAAHE/Finland
Section C 221
Raahen Seudun Yrityspalvelut
RAAHE/Finland
Section C 449
Ramator Oy
TURKU/Finland
Section D 282
Rauman Kaupunki
RAUMA/Finland
Section D 12
Rauman Yrittäjät ry
RAUMA/Finland
Section A 830
Ravema Oy
TAMPERE/Finland
Section C 922
Rebo B.V.
EV SOEST, Netherlands/Netherlands
Section E 230
Reimax Electronics Oy
KLAUKKALA/Finland
Section C 450
Rejlers Finland Oy
KOTKA/Finland
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
ICT
Palvelut
Section E 1120
Reka Kumi Oy
AURA/Finland
Section A 1330
Restamax Oyj
TAMPERE/Finland
Section A ULA
RiimaPlan Oy
LAPUA/Finland
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
ICT
Palvelut
Section C 950
Robert Bosch Oy Original Equipment
VANTAA/Finland
Section C 1005
Roxtec Finland Oy
HELSINKI/Finland
Section A 141
RST-Lapit Oy
VIRTASALMI/Finland
Section A 1118
Rydahl Precision Components AB
KARLSTAD, Sweden/Sweden
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Muut tuotteet ja palvelut
Section A 119
Salon Metalelektro Oy
SALO/Finland
Section D 270
Samet Oy
TERVAKOSKI/Finland
Section C 315
Sandvik Mining and Construction Oy
VANTAA/Finland
Section A 1031
Sanmina
HAUKIPUDAS/Finland
Section E 409
Sastamalan kaupunki
SASTAMALA/Finland
Section A 1032
Saukrast Oy
SOINI/Finland
Section C 522
Savonia-ammattikorkeakoulu Oy Tekniikka Kuopio
KUOPIO/Finland
Section A 1214
SBA Interior Oy
MUSTIO/Finland
Section A 1020
Schmolz+Bickenbach Oy
ESPOO/Finland
Section C 502
Schoeller Allibert Oy
LAHTI/Finland
Section E 1000
Schonlau Werke GmbH & Co. KG
GESEKE, Germany/Germany
Section A 115
Seger Oy
UUSIKAUPUNKI/Finland
Tuotantomenetelmät
Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut
Palvelut
Section E 110
Selekta Henkilöstöpalvelut Oy
HELSINKI/Finland
Section C 220
SH-Trade Oy
TUUSULA/Finland
Section A 718
Siipotec Oy
KALAJOKI/Finland
Section E 219
Silmet Oy
TUUSULA/Finland
Section C 710
Siuron Metallirakenne Oy
SIURO/Finland
Section A 231
Smalley Nordic AB
ALINGSÅS, Sweden/Sweden
Section A 107
Sminipac ApS
MÅRSLET, Denmark/Denmark
Section E 502
SNT-Group Oy
TAMPERE/Finland
Section E 101
Spinea Oy
HELSINKI/Finland
Section A 115
ST-Koneistus Oy
YLÖJÄRVI/Finland
Section A 602
Stagnoli TG SRL
LONATO, Italy/Italy
Section C 1047
Stera Technologies Oy
TURKU/Finland
Section A 415
Stora Enso Packaging Oy
LAHTI/Finland
Section E 613
STW Steel Oy
VANTAA/Finland
Section E 629
Suhmuran Metalli Oy
SUHMURA/Finland
Section A 204
Suomen Elektropinta Oy
KUOPIO/Finland
Section A 104
Suomen Muovituote Oy
NORINKYLÄ/Finland
Section A 1132
Suomen Putkilaser Oy
TERVAKOSKI/Finland
Section C 420
Suomen Stahl Oy
ESPOO/Finland
Section A 930
Suupohjan elinkeinotoimen kuntayhtymä
KAUHAJOKI/Finland
Section C 1150
SW-Development Oy Tampere Technology Park Hermia
TAMPERE/Finland
Section E 711
Taitomuovi Oy
KAUSALA/Finland
Section C 220
Tamminen Consulting AB
VÄLLINGBY, Sweden/Sweden
Section A 131
Tamminen Consulting AB
VÄLLINGBY, Sweden/Sweden
Section C 1142
Tamminen Consulting AB
VÄLLINGBY, Sweden/Sweden
Section D 120
Tamminen Consulting AB
VÄLLINGBY, Sweden/Sweden
Section D 102
Tampereen ammattikorkeakoulu
TAMPERE/Finland
Section E 324
Tampereen Messut Oy
TAMPERE/Finland
Section
Tampereen seudun ammattiopisto
TAMPERE/Finland
Section D 4
Tankki Oy
ÄHTÄRI/Finland
Section C 704
Tasowheel Gears Oy
TAMPERE/Finland
Section A 617
Tasowheel Group Oy
TAMPERE/Finland
Section A 617
Tasowheel Systems Oy
TAMPERE/Finland
Section A 617
Tasowheel Tikka Oy
TIKKAKOSKI/Finland
Section A 617
TB Works OU
LÄÄNE-VIRUMAA, Estonia/Estonia
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Section D 220
Tech Group AS
TALLINN, Estonia/Estonia
Section D 220
Technology Diamonds -yhteisosasto
TUUSULA/Finland
Section C 220
TeknoComp Oy
RUUKKI/Finland
Section C 449
Teknologiainfo Teknova Oy
HELSINKI/Finland
Section A 401
Teknologiateollisuus ry
HELSINKI/Finland
Section A 401
TemeraN Konepaja Oy
HÄRMÄ/Finland
Section E 1111
Tenimet Oy
TERVAKOSKI/Finland
Section C 315
Teollisuuden Näytelehti TN-Lehti Oy
SALO/Finland
Section A 747
Teollisuusuutiset-lehti
JOENSUU/Finland
Section C 307
TerasToorik AS
HARJUMAA, Estonia /Estonia
Section D 336
Teräselementti Oy
LEMPÄÄLÄ/Finland
Section C 1268
Teräshelmi Oy
FORSSA/Finland
Section C 220
thyssenkrupp Aerospace Finland Oy
JÄMSÄNKOSKI/Finland
Tuotantomenetelmät
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Section A 829
Tikli Group Oy
VIMPELI/Finland
Section C 522
Timaco Oy
IISALMI/Finland
Section A 1218
TM-Rauta Oy
PARKANO/Finland
Section E 102
Toolfac Oy
IISALMI/Finland
Section A 729
Toptester Oy
ROVANIEMI/Finland
Section C 140
Transtech Oy
OULU/Finland
Section C 1146
TTS Transportation Technology Systems LLC
RIGA, Latvia/Latvia
Section A 434
Tuotetekno Oy
KELLOKOSKI/Finland
Section C 220
Uddeholm Oy Ab
VANTAA/Finland
Section C 1048
Urjala Works Oy
URJALA/Finland
Section A 803
Uudenkaupungin kaupunki Elinkeino-osasto
UUSIKAUPUNKI/Finland
Section C 749
Vaakatalo Oy
TAMPERE/Finland
Section C 104
Valkeakosken kaupunki Valkeakoski
VALKEAKOSKI/Finland
Section A 805
VASEK Vaasanseudun Kehitys Oy
VAASA/Finland
Section E 402
Veljekset Ala-Talkkari Oy
HELLANMAA/Finland
Section C 950
Vestavia
RIGA, Latvia/Latvia
Tuotantomenetelmät
Section E 416
Vibratec Oy
KITEE/Finland
Section A 317
Vibrol Oy
TUUSULA/Finland
Muut tuotteet ja palvelut
Section C 710
Vihdin Kunta
VIHTI/Finland
Section C 401
Viimet Oy
JOENSUU/Finland
Section A 209
Virtor Oy
ORIPÄÄ/Finland
Section C 606
Vossi Group Oy
TAMPERE/Finland
Section C 916
Wallius Hitsauskoneet Oy
MUURLA/Finland
Section D 384
Widni Oy
VANTAA/Finland
Section D 264
XO Metal Oy
PARKANO/Finland
Section E 102
Yleiselektroniikka Oyj
ESPOO/Finland
Section A 131
Ylöjärven Yrityspalvelu Oy
YLÖJÄRVI/Finland
Organisaatiot
Section A 602
Yrityssalo Oy
SALO/Finland
Section D 384
YTM-Industrial Oy
VANTAA/Finland
Section U 14
Zanardi Fonderie
VERONA, Italy/Italy
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet
Section C 1047
Zenex Computing Oy
HELSINKI/Finland
Section C 921
Zircon Group OU
HARJUMAA, Estonia/Estonia
Tuotantomenetelmät
Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus
Palvelut
Section D 220

Thursday 28.09.2017

Aika Otsikko Paikka
09:00-12:00 Poland Your Business Partner Saturnus, Seminar Centre
10:00-11:00 DIMECC hour: Fully autonomous and digitized supply chain is emerging - are you ready? Seminar Stage in B Hall

Tuesday 26.09.2017

Aika Otsikko Paikka
13:00-16:00 Check the Czechs Blenheim, Meeting Rooms

Wednesday 27.09.2017

Aika Otsikko Paikka
10:30-11:30 Manufacturing digitalization – Sandvik Coromants vision of the future Blenheim, Meeting Rooms
16:00-18:00 Rail Baltica and the Business Opportunities in the Baltic States Stars Hall, Seminar Centre